- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- DVOJITÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO DP2.01/49-SIMON54 250 V 10 A
DVOJITÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO DP2.01/49-SIMON54 250 V 10 A
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO DP2.01/49-SIMON54 250 V 10 ASkladom11,27 EUR9,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Dvojité momentálne tlačidlo ( zvončekový, monostabilný, dual-circuit ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: Rýchlo konektor ; Farba: Čierna matná ;
| Druh zariadenia: | Dvojité momentálne tlačidlo ( zvončekový, monostabilný, dual-circuit ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | Rýchlo konektor |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





