- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ LE-764502 Niloe 10 A LEGRAND
DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ LE-764502 Niloe 10 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ LE-764502 Niloe 10 A LEGRANDSkladom7,59 EUR6,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Dvojitý schodiskový vypínač ; Menovitý prúd: 10 A ; Typy konektorov: automatické pružinové svorky ;
| Druh zariadenia: | Dvojitý schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Typy konektorov: | automatické pružinové svorky |
| Použitie: | Produktový rad Niloe |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Rozmery: | 76 x 76 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




