- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ SANTRA/4118-10/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ SANTRA/4118-10/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ SANTRA/4118-10/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom8,18 EUR6,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Dvojitý schodiskový vypínač ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: Pružinové svorky ; Farba: Biela ;
| Druh zariadenia: | Dvojitý schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | Pružinové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Santra |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Compliance with PN-EN-60669-1:2018-04 standard |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Rozmery: | 71 x 71 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





