- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Utesňovacie prípravky
- DVOJZLOŽKOVÝ KAUČUK COMPOUND-047/100 AG TERMOPASTY
DVOJZLOŽKOVÝ KAUČUK COMPOUND-047/100 AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
DVOJZLOŽKOVÝ KAUČUK COMPOUND-047/100 AG TERMOPASTYSkladom23,14 EUR18,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dvojzložkový kaučuk COMPOUND-047/100 je určený na ochranu elektronických systémov a elektrických spojov pred vonkajšími vplyvmi; Napäťová izolácia: 14.4 kV / mm ; Kapacita balenia: 2 x 50 g ; Tepelná vodivosť: 1.4 W/(m·K) ; Prevádzková teplota: -50 °C ... 180 °C ;
| Napäťová izolácia: | 14.4 kV / mm |
| Kapacita balenia: | 2 x 50 g |
| Tepelná vodivosť: | 1.4 W/(m·K) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 180 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg (celkom) |
| Rozmery: | 2 x Ø 58 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




