- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-15A-3P SIMET
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-15A-3P SIMET
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-15A-3P SIMETSkladom3,37 EUR2,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet dráh: 3 ; Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 57 A ; Prierez kábla: 10 mm² ; Dielektrický: Porcelán ; Farba: Biela ;
| Počet dráh: | 3 |
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 57 A |
| Prierez kábla: | 10 mm² |
| Dielektrický: | Porcelán |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 20 x 21 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




