- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-412*P100
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-412*P100
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-412*P100Skladom42,47 EUR34,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 2 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.2 ... 4 mm² - Drôt, 0.14 ... 4 mm² - Linka ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 32 A ; Farba: Oranžový ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 2 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Vybrané vlastnosti: | Výrobok je určený na opakované použitie |
| Farba: | Oranžový |
| Rozmery: | 18 x 12 x 7 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




