- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-222-412*P50
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-222-412*P50
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-222-412*P50Skladom21,74 EUR17,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 2 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.08 ... 2.5 mm² - Drôt, 0.08 ... 4 mm² - Linka ; Menovité napätie: 400 V ; Menovitý prúd: 32 A ; Farba: Šedý / Oranžový ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 2 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Vybrané vlastnosti: | Výrobok je určený na opakované použitie |
| Farba: | Šedý / Oranžový |
| Rozmery: | 20.5 x 12.4 x 14.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




