- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-204*P100
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-204*P100
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-204*P100Skladom27,30 EUR22,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 4 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.5 ... 2.5 mm² - Drôt ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 24 A ; Farba: Červená ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 4 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 2.5 mm² - Drôt |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 24 A |
| Farba: | Červená |
| Rozmery: | 16 x 17 x 4 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





