- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-208*P50
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-208*P50
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2273-208*P50Skladom27,30 EUR22,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 8 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.5 ... 2.5 mm² - Drôt ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 24 A ; Farba: Svetlo šedý ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 8 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 2.5 mm² - Drôt |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 24 A |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Rozmery: | 18 x 16.7 x 10.4 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




