- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Rozbočovacia krabica
- ELEKTRICKÁ ROZVODNÁ SKRIŇA PH-85X85/EPN IP55 Elektro-Plast
ELEKTRICKÁ ROZVODNÁ SKRIŇA PH-85X85/EPN IP55 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ ROZVODNÁ SKRIŇA PH-85X85/EPN IP55 Elektro-PlastSkladom1,30 EUR1,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 12 ks. Ø 15 mm ; Index of Protection: IP55 ; Mechanická odolnosť: IK08 ; Materiál prevedenia: Bezhalogénový plast ; Rozmery: 85 x 85 x 39 mm ;
| Počet priechodiek: | 12 ks. Ø 15 mm |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Mechanická odolnosť: | IK08 |
| Materiál prevedenia: | Bezhalogénový plast |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Rozmery: | 85 x 85 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




