- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- ELEKTROINŠTALAČNÁ KRABICA DO ZATEPLENIA KUZ-VI-KB KOPOS
ELEKTROINŠTALAČNÁ KRABICA DO ZATEPLENIA KUZ-VI-KB KOPOS
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROINŠTALAČNÁ KRABICA DO ZATEPLENIA KUZ-VI-KB KOPOSSkladom41,72 EUR33,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Index of Protection: IP30 / IP44 ; Napäťová izolácia: ~ 400 V ; Materiál prevedenia: Bezhalogénový plast ; Farba: Svetlo šedý ; Hrúbka izolačnej vrstvy: 120 ... 330 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm, 71 mm ; Rozmery: 196 x 156 x 86 ... 146 mm (krabica), 210 x 170 x 4.5 mm (veko), 120 x 120 x 200 mm (nosič) ;
| Počet sekcií: | 1, 2 |
| Index of Protection: | IP30 / IP44 |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Bezhalogénový plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Hmotnosť: | 0.776 kg |
| Hrúbka izolačnej vrstvy: | 120 ... 330 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm, 71 mm |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





