- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Elektroinštalačné trubky tuhé
- ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-1516E-KC/2M S KALICHOM KOPOS
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-1516E-KC/2M S KALICHOM KOPOS
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-1516E-KC/2M S KALICHOM KOPOSSkladom2,18 EUR1,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajší priemer: Ø 16 mm ; Priemer vnútra: Ø 13.7 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Farba: svetlošedý ; Výrobca / Značka: KOPOS ;
| Vonkajší priemer: | Ø 16 mm |
| Priemer vnútra: | Ø 13.7 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | svetlošedý |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




