- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Elektroinštalačné trubky tuhé
- ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37-UV/2M
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37-UV/2M
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37-UV/2MSkladom3,42 EUR2,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer: Ø 35 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Vybrané vlastnosti: Odolnosť na žiarenie UV ;
| Priemer: | Ø 35 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť na žiarenie UV |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





