- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Elektroinštalačné trubky tuhé
- ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37/2M
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37/2M
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-37/2MSkladom3,08 EUR2,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer: Ø 37 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP30 ;
| Priemer: | Ø 37 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




