- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Utesňovacie prípravky
- ELEKTROIZOLAČNÝ SPREJ SCOTCH-1601/400 3M
ELEKTROIZOLAČNÝ SPREJ SCOTCH-1601/400 3M
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROIZOLAČNÝ SPREJ SCOTCH-1601/400 3MSkladom35,93 EUR29,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výrobok SCOTCH-1601/400 je bezfarebný, priehľadný izolačný sprej na báze alkydovej živice; Napäťová izolácia: ≥ 40 kV / mm ; Tepelná odolnosť: 120 °C ; Kapacita balenia: 400 ml ;
| Napäťová izolácia: | ≥ 40 kV / mm |
| Tepelná odolnosť: | 120 °C |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Farba: | Bezfarebný |
| Kapacita balenia: | 400 ml |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | Ø 200 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | 3M |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





