- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- ELEKTRONICKÝ ČASOVAČ OR-PRE-409 ORNO
ELEKTRONICKÝ ČASOVAČ OR-PRE-409 ORNO
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRONICKÝ ČASOVAČ OR-PRE-409 ORNOSkladom17,85 EUR14,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálny prúd: 16 A ; Maximálne zaťaženie: 3680 W ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie času zapínania a vypínania elektrických zariadení 16 programov Ručné alebo náhodné zapínanie/vypínanie 16 týždenná kombinácia Funkcia letného a zimného času 12 alebo 24 hodinový režim Funkcia odpočítavania ;
| Druh zariadenia: | Elektronický časovač |
| Maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne zaťaženie: | 3680 W |
| Presnosť merania: | ≤ 1 minúta / mesiac |
| Rozsah odmeriavania času: | 1 minúta ... 168 hod ( 7 dni ) |
| Maximálny čas odpočítavania: | 99 hod 59 minút |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP20 |
| Typ zásuvky: | 2P+Z, Typ E |
| Napájanie: | |
| Prevádzkové napätie: | 175 ... 276 V AC, 45 ... 65 Hz |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 115 x 55 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




