- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Núdzové osvetlenie
- EVAKUAČNÉ A NÚDZOVÉ SVIETIDLO AD-OA-6197L6 ADVITI
EVAKUAČNÉ A NÚDZOVÉ SVIETIDLO AD-OA-6197L6 ADVITI
- Kompletné špecifikácie
EVAKUAČNÉ A NÚDZOVÉ SVIETIDLO AD-OA-6197L6 ADVITISkladom47,50 EUR38,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC, 50 Hz ; Spotreba energie: 2.7 W ; Svetelný tok: 240 lm AC, 140 lm DC ; Farba svetla: Studená, 6000 K ;
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Konektor napájania: | Spojovací blok |
| Spotreba energie: | 2.7 W |
| Energetická trieda: | F |
| Svetelný tok: | |
| Farba svetla: | Studená, 6000 K |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast (polykarbonát) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda odolnosti: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Rozmery: | 349 x 107 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





