- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Montážne kolíky a skrutky
- EXPRESNÉ KOTVY B-LE-ZN-10095*P4 WKRĘT-MET KLIMAS
EXPRESNÉ KOTVY B-LE-ZN-10095*P4 WKRĘT-MET KLIMAS
- Kompletné špecifikácie
EXPRESNÉ KOTVY B-LE-ZN-10095*P4 WKRĘT-MET KLIMASSkladom3,80 EUR3,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 4 ks. Cena za balenie ; Skrutka: M10 ; Priemer vŕtania: 10 mm ; Dĺžka závitu skrutky: 50 mm ; Priemer puzdra: 10 mm ; Použitie: Betón, Plná keramická tehla ;
| V balení: | 4 ks. Cena za balenie |
| Veľkosť kľúča: | 17 mm |
| Skrutka: | M10 |
| Priemer vŕtania: | 10 mm |
| Hĺbka vŕtania: | 74 mm |
| Hĺbka ukotvenia: | 69 mm |
| Dĺžka závitu skrutky: | 50 mm |
| Priemer puzdra: | 10 mm |
| Celková dĺžka: | 95 mm |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Použitie: | Betón, Plná keramická tehla |
| Výrobca / Značka: | WKRĘT-MET KLIMAS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




