- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- GÉLOVÝ AKUMULÁTOR 12V/10AH-TNG/NEXON NEXON
GÉLOVÝ AKUMULÁTOR 12V/10AH-TNG/NEXON NEXON
- Kompletné špecifikácie
GÉLOVÝ AKUMULÁTOR 12V/10AH-TNG/NEXON NEXONSkladom23,69 EUR19,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 10 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Nabíjací prúd batérie: 1 A ; Typ batérie: Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor ; Konektor: Typ T2 ; Životnosť akumulátora: 12 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 10 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A |
| Typ batérie: | Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor |
| Konektor: | Typ T2 |
| Životnosť akumulátora: | 12 roky |
| Hmotnosť: | 2.656 kg |
| Rozmery: | 151 x 65 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | NEXON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




