- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- HANDLE WITH REPLACEABLE BITS WH-SFE/PACK-1/17/SLIMVARIO WIHA
HANDLE WITH REPLACEABLE BITS WH-SFE/PACK-1/17/SLIMVARIO WIHA
- Kompletné špecifikácie
HANDLE WITH REPLACEABLE BITS WH-SFE/PACK-1/17/SLIMVARIO WIHASkladom128,28 EUR104,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vymeniteľných koncoviek: 14 ks. ; Veľkosti koncoviek: Philips : PH1, PH2, Pozidriv : PZ1, PZ2, Plochý : 2.5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.5 mm, Flat-cross : SL/PZ1, SL/PZ2, Torx : T10, T15, T20, T25 ; Vybrané vlastnosti: Handle compatible with slimBit system ;
| Počet vymeniteľných koncoviek: | 14 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH1, PH2 , Pozidriv : PZ1, PZ2 , Plochý : 2.5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.5 mm , Flat-cross : SL/PZ1, SL/PZ2 , Torx : T10, T15, T20, T25 |
| Dĺžka hrotu: | 75 mm |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.323 kg (celkom) |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Handle:
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | Ø 29 x 160 mm |
Skúšačka napätia:
| Rozsah napätia AC: | 110 V ... 250 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plastová |
| Rozmery: | Ø 18 x 140 mm |
Tovar zaradený v kategóriách




