- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Hermetické
- HERMETICKÉ PUZDRO AWO-604 265 x 185 x 95 mm PULSAR
HERMETICKÉ PUZDRO AWO-604 265 x 185 x 95 mm PULSAR
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÉ PUZDRO AWO-604 265 x 185 x 95 mm PULSARSkladom33,24 EUR27,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Umelá hmota (ABS) ; Farba: Svetlo šedý ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection : IP65 ; Vonkajšie rozmery krytu: 265 x 185 x 95 mm ; Vnútorné rozmery: 238 x 158 x 68 + 18 mm ;
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Upevňovacia doska: | 175 x 255 mm ± 2 mm - Pozinkovaná oceľ |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 265 x 185 x 95 mm |
| Vnútorné rozmery: | 238 x 158 x 68 + 18 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




