- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Hermetické
- HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/252X352X142/SR1-TR/EPN 252 x 352 x 142 mm Elektro-Plast Nasielsk
HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/252X352X142/SR1-TR/EPN 252 x 352 x 142 mm Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/252X352X142/SR1-TR/EPN 252 x 352 x 142 mm Elektro-Plast NasielskSkladom52,44 EUR42,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba: Šedý RAL7035 ; Vybrané vlastnosti: Bezhalogénový plast ; Vonkajšie rozmery krytu: 252 x 352 x 142 mm ; Vnútorné rozmery: 197 x 297 x 110 mm ; Napäťová izolácia: 400 V ;
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Upevňovacia doska: | Pozinkovaná oceľ |
| Hrúbka dosky: | 0.15 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 252 x 352 x 142 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda odolnosti: | IK08 |
| Kompatibilný s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Napäťová izolácia: | 400 V |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




