- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Hermetické
- HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/356X456X162/SR3/EPN 356 x 456 x 162 mm Elektro-Plast Nasielsk
HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/356X456X162/SR3/EPN 356 x 456 x 162 mm Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÉ PUZDRO INDUSTRIAL/356X456X162/SR3/EPN 356 x 456 x 162 mm Elektro-Plast NasielskSkladom64,40 EUR52,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: fyzický kľúč ; Farba: Šedý RAL7035 ; Vybrané vlastnosti: Bezhalogénový plast ; Vonkajšie rozmery krytu: 356 x 456 x 162 mm ; Vnútorné rozmery: 287 x 387 x 130 mm ; Napäťová izolácia: 400 V ;
| V balení: | fyzický kľúč |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Upevňovacia doska: | Pozinkovaná oceľ |
| Hrúbka dosky: | 0.15 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 356 x 456 x 162 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda odolnosti: | IK08 |
| Kompatibilný s normami: | PN-EN-60670-1 |
| Napäťová izolácia: | 400 V |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





