- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- HERMETICKÝ 72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-601948 RN65 LEGRAND
HERMETICKÝ 72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-601948 RN65 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÝ 72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-601948 RN65 LEGRANDSkladom260,45 EUR211,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 18 x 4 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 150 mm ; Priehľadné dvere; Vybrané vlastnosti: Max. prúd : 125 A ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK09 ; Rozmery: 448 x 822 x 161 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 18 x 4 radu |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 150 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | 1 x ( 34 x 1.5 ... 16 mm² + 1 x 6 ... 25 mm² ) 5 x ( 8 x 1.5 ... 16 mm² ) |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK09 |
| Zhoda s normami: | PN-EN 60439-3, IEC 60695-2-11, IEC 62262 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| Rozmery: | 448 x 822 x 161 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





