- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzacie skrine a elektromerové skrine
- Rozvádzače
- HERMETICKÝ 8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ HT-8 ELPROMET
HERMETICKÝ 8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ HT-8 ELPROMET
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÝ 8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ HT-8 ELPROMETSkladom11,60 EUR9,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 8 x 1 rad ; Priehľadné dvere; Index of Protection: IP65 ; Rozmery: 197 x 150 x 90 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 8 x 1 rad |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 197 x 150 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | ELPROMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






