- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Samostatne stojace priehradové veže
- HLINÍKOVÝ MREŽOVÝ STOŽIAR MK-1.5
HLINÍKOVÝ MREŽOVÝ STOŽIAR MK-1.5
- Kompletné špecifikácie
HLINÍKOVÝ MREŽOVÝ STOŽIAR MK-1.5Skladom370,66 EUR301,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 1.5 m ; Počet segmentov: 1 ; Materiál: Hliník ; Možnosť spájania; Vybrané vlastnosti: Nie je nutné používať ukotvenie do výšky 6 m ; Hmotnosť: 5.05 kg ;
| Výška stožiaru: | 1.5 m |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 1.5 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Konštrukcia: | Rámová štruktúra s trojuholníkovým prierezom : 250 x 250 x 250 mm |
| Nosné stĺpčeky: | Hliníková trubka Ø 35 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 5.05 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





