- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- HORÚCOVZDUŠNÝ HORÁK RB-1098 1600 W REBEL Tools
HORÚCOVZDUŠNÝ HORÁK RB-1098 1600 W REBEL Tools
- Kompletné špecifikácie
HORÚCOVZDUŠNÝ HORÁK RB-1098 1600 W REBEL ToolsSkladom15,05 EUR12,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Práce vyžadujúce koncentrovaný prúd horúceho vzduchu ; Menovitý výkon: 1600 W ; Tok vzduchu: 300 l/min / 350 °C (úroveň 1), 500 l/min ;
| Použitie: | Práce vyžadujúce koncentrovaný prúd horúceho vzduchu |
| Menovitý výkon: | 1600 W |
| Napájacie napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Tok vzduchu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmery: | 240 x 230 x 80 mm |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Výrobca / Značka: | REBEL Tools |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




