- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- HOT AIR SOLDERING STATION BIGSTREN-21708 700 W BIGSTREN
HOT AIR SOLDERING STATION BIGSTREN-21708 700 W BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
HOT AIR SOLDERING STATION BIGSTREN-21708 700 W BIGSTRENSkladom39,75 EUR32,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Works requiring a concentrated flow of hot air ; Menovitý výkon: 700 W ; Prevádzková teplota: 100 °C ... 500 °C ;
| Použitie: | Works requiring a concentrated flow of hot air |
| Menovitý výkon: | 700 W |
| Napájacie napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Tok vzduchu: | max. 120 l/min |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 100 °C ... 500 °C |
| Dĺžka kábla: | 0.9 m |
| Rozmery: | |
| Hmotnosť: | |
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





