- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- Príslušenstvo
- HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA ESPL-1M/EPN 10 mm² 415 V AC Elektro-Plast Nasielsk
HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA ESPL-1M/EPN 10 mm² 415 V AC Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA ESPL-1M/EPN 10 mm² 415 V AC Elektro-Plast NasielskSkladom14,83 EUR12,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určenie: Jednofázová inštalácia ; Prierez: 10 mm² ; Dĺžka v moduloch 17.5 mm: 54 ; Napájacie napätie: 415 V AC ; Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: 63 A ;
| Konektory: | hrebeňové |
| Určenie: | Jednofázová inštalácia |
| Prierez: | 10 mm² |
| Dĺžka v moduloch 17.5 mm: | 54 |
| Napájacie napätie: | 415 V AC |
| Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: | 63 A |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 1000 x 27 x 6 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




