- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA LE-607047 16 mm² 400 V AC LEGRAND
HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA LE-607047 16 mm² 400 V AC LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
HREBEŇOVÁ NAPÁJACIA SPOJOVACIA LIŠTA LE-607047 16 mm² 400 V AC LEGRANDSkladom17,00 EUR13,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určenie: Trojfázová inštalácia ; Prierez: 16 mm² ; Dĺžka v moduloch 17.5 mm: 12 ; Napájacie napätie: 400 V AC ; Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: 80 A ;
| Konektory: | hrebeňové |
| Určenie: | Trojfázová inštalácia |
| Prierez: | 16 mm² |
| Dĺžka v moduloch 17.5 mm: | 12 |
| Napájacie napätie: | 400 V AC |
| Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: | 80 A |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| Rozmery: | 75 x 28 x 5 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





