- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Lišta DIN
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-412 SATEL
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-412 SATEL
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-412 SATELSkladom96,54 EUR78,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 4 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.5 A / 1 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania ; Hmotnosť: 0.28 kg ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 4 A |
| Výkon: | 48 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.5 A / 1 A |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 79 x 123 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




