- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 20 A
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU AUPS-100-120-OF ATTE
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU AUPS-100-120-OF ATTE
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU AUPS-100-120-OF ATTESkladom66,04 EUR53,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 190 ... 260 V AC ; Výstupné napätie: 10.8 ... 13.8 V DC (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 8 A (neprerušovaný chod) ; Nabíjací prúd batérie: 1 A / 2 A ; Počet výstupov: 1 ; Vybrané vlastnosti: Účinnosť : 90 % ;
| Druh adaptéra: | Vyrovnávací zdroj |
| Vstupné napätie: | 190 ... 260 V AC / 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 10.8 ... 13.8 V DC (vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 8 A (neprerušovaný chod) |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A / 2 A - Svorka na JP1 |
| Výkon: | 100 W (neprerušovaný chod) |
| Počet výstupov: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Prevádzková teplota: | -25 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 118 x 65 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




