- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Lišta DIN
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DING2-24V2A PULSAR
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DING2-24V2A PULSAR
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DING2-24V2A PULSARSkladom57,51 EUR46,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 200 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 27.6 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 2 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.5 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup EPS FLT - indikácia zlyhania AC napájania, APS FLT výstup - Indikácia zlyhania batérie ; Vybrané vlastnosti: Grade 2 ; Hmotnosť: 0.36 kg ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 27.6 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 2 A |
| Výkon: | 55.2 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.5 A |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | ≤ 90 % |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Vybrané vlastnosti: | Grade 2 |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 176 x 91 x 60 mm - 10SU |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




