- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 20 A
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSB-12V7A-C PULSAR
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSB-12V7A-C PULSAR
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSB-12V7A-C PULSARSkladom79,00 EUR64,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 200 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 7 A ; Nabíjací prúd batérie: 1 A / 2 A ; Počet výstupov: 1 ; Ochrany: Pred nadmerným vybitím ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 7 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A / 2 A |
| Výkon: | 97 W |
| Počet výstupov: | 1 |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Miesto pre batériu: | 12V/17Ah |
| Max. rozmery batérie: | 250 x 172 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | 305 x 305 x 113 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





