- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 7.0 A
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-12V5A-D PULSAR
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-12V5A-D PULSAR
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-12V5A-D PULSARSkladom347,58 EUR282,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 200 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 5 A ; Nabíjací prúd batérie: 1.8 A ; Počet výstupov: 2 ; Ochrany: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia, Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) 10.0 V ... 13.8 V (práca na batérie) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 5 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.8 A |
| Výkon: | 69 W |
| Počet výstupov: | 2 |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Splňovanie normy: | |
| Miesto pre batériu: | 12V/40Ah |
| Max. rozmery batérie: | 300 x 170 x 170 mm |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Rozmery: | 405 x 315 x 185 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





