- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 20 A
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/10A
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/10A
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/10ASkladom148,59 EUR120,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 85 ... 264 V AC ; Výstupné napätie: 10.5 ... 13.8 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 10 A ; Nabíjací prúd batérie: 4 A ; Hmotnosť: 3.9 kg ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 85 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 10 A |
| Výkon: | 151 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 4 A |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Miesto pre batériu: | 12V/33Ah, 12V/40Ah |
| Max. rozmery batérie: | 370 x 230 x 170 mm |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| Rozmery: | 330 x 350 x 175 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




