- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 7.0 A
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/4A
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/4A
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU ZBF-12V/4ASkladom98,19 EUR79,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 85 ... 264 V AC ; Výstupné napätie: 10.5 V ... 13.8 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 5 A ; Nabíjací prúd batérie: 1 A ; Hmotnosť: 1.84 kg ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 85 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 5 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A |
| Výkon: | 74.5 W |
| Počet výstupov: | 1 |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Miesto pre batériu: | 12V/18Ah |
| Max. rozmery batérie: | 260 x 170 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 1.84 kg |
| Rozmery: | 288 x 286 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




