- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA TL-TAPO-P100 2300 W TP-LINK
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA TL-TAPO-P100 2300 W TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA TL-TAPO-P100 2300 W TP-LINKSkladom15,14 EUR12,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Bezdrôtové: WiFi, 2.4000 - 2.4835 GHz ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Bezdrôtové: | |
| Podpora mobilných telefónov: | TP-Link Tapo (ANDROID), TP-Link Tapo (iOS) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast PC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 35 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 72 x 51 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





