- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Držiaky, priechodky a montážne konektory
- IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4-BLACK IP68 3/4 "
IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4-BLACK IP68 3/4 "
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4-BLACK IP68 3/4 "Skladom0,61 EUR0,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Index of Protection: IP68 ; Typ (rozmery): 3/4 " ; Priemer kábla: Ø 10 ... 17 mm ;
| Index of Protection: | IP68 |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Priemer kábla: | Ø 10 ... 17 mm |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | Ø 36 x 44 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





