- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Držiaky, priechodky a montážne konektory
- IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4 IP68 3/4 " DAHUA
IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4 IP68 3/4 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4 IP68 3/4 " DAHUASkladom0,70 EUR0,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Index of Protection: IP68 ; Typ (rozmery): 3/4 " ; Priemer kábla: Ø 9 ... 16 mm ;
| Index of Protection: | IP68 |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Priemer kábla: | Ø 9 ... 16 mm |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | Ø 38 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




