- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Utesňovacie prípravky
- IZOLAČNÝ GÉL MONO-GEL RayTech
IZOLAČNÝ GÉL MONO-GEL RayTech
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÝ GÉL MONO-GEL RayTechSkladom22,28 EUR18,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tesniaci gél všeobecného určenia v tube MONO-GEL umožňuje zaistiť miesta vystavené riziku zaplavenia vodou pred preniknutím vody; Napäťová izolácia: 23 kV / mm ; Kapacita balenia: 300 ml ; Prevádzková teplota: -60 °C ... 200 °C ;
| Napäťová izolácia: | 23 kV / mm |
| Kapacita balenia: | 300 ml |
| Vybrané vlastnosti: | Určenie : Výrobok na všeobecné použitie |
| Prevádzková teplota: | -60 °C ... 200 °C |
| Hmotnosť: | 0.340 kg |
| Rozmery: | Ø 49 x 231 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




