- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- IZOLAČNÝ KRYT LE-001356 PRE MODULY MONTOVANÉ NA KOĽAJNICI DIN TS-35 LEGRAND
IZOLAČNÝ KRYT LE-001356 PRE MODULY MONTOVANÉ NA KOĽAJNICI DIN TS-35 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÝ KRYT LE-001356 PRE MODULY MONTOVANÉ NA KOĽAJNICI DIN TS-35 LEGRANDSkladom2,31 EUR1,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kryt LE-001356 zaistí ľahký prístup do modulov, ako je hlavný vypínač (v jednofázovej inštalácii), elektromery alebo signalizačné diódy bez nutnosti otvárať rozvádzač; Šírka v moduloch 17.5 mm: 2 ;
| Zhoda s normami: | PN-EN 60439-3 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť voči teplu : 85 °C |
| Farba: | Biela - RAL9010 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 140 x 52 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





