- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ LE-406469 TROJFÁZOVÝ 100 A LEGRAND
IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ LE-406469 TROJFÁZOVÝ 100 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ LE-406469 TROJFÁZOVÝ 100 A LEGRANDSkladom29,07 EUR23,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Izolačný rozpojovač, Trojfázový ; Menovitý prúd: 100 A ; Počet pólov: 3 ; Kategória používania: AC22A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Izolačný rozpojovač, Trojfázový |
| Menovitý prúd: | 100 A |
| Menovité napätie: | 500 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý krátkodobý prúd: | 2500 A |
| Menovité impulzné výdržné napätie: | 6 kV |
| Počet pólov: | 3 |
| Kategória používania: | AC22A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 53 x 83 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




