- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-V2 IP55
JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-V2 IP55
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-V2 IP55Skladom7,07 EUR5,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 2400 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2400 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.145 kg |
| Rozmery: | 85 x 70 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





