- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA LE-782375 FORIX 230 V 16 A IP44 LEGRAND
JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA LE-782375 FORIX 230 V 16 A IP44 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA LE-782375 FORIX 230 V 16 A IP44 LEGRANDSkladom8,05 EUR6,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clona; Index of Protection: IP44 ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5, Povrchové |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Index of Protection: | IP44 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Vybrané vlastnosti: | Produktový rad Forix |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Hmotnosť: | 0.114 kg |
| Rozmery: | 69 x 69 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






