- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zástrčky 230 V
- JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA LE-50309 230 V 2.5 A LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA LE-50309 230 V 2.5 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA LE-50309 230 V 2.5 A LEGRANDSkladom3,43 EUR2,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 2.5 A ; Elektrický kábel: max. 2 x 0.75 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE 7/16, Typ C ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 2.5 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 2 x 0.75 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE 7/16, Typ C |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 67 x 36 x 14 mm |
| Farba: | Čierny |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





