- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zástrčky 230 V
- JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA OR-AE-13304/B 230 V 16 A ORNO
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA OR-AE-13304/B 230 V 16 A ORNO
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA OR-AE-13304/B 230 V 16 A ORNOSkladom1,33 EUR1,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: Uni-Schuko ;
| Menovité napätie: | 230 V |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | Uni-Schuko |
| Materiál: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | Ø 36 x 71 mm |
| Farba: | Čierny |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





