- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA DGZ1BZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A IP44
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA DGZ1BZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A IP44
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA DGZ1BZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A IP44Skladom8,63 EUR7,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V AC / 50 Hz ... 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Index of Protection: IP44 ; Farba: Biela (RAL 9003) (veko), Biela (RAL 9003) (flap) ;
| Menovité napätie: | 250 V AC / 50 Hz ... 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Premium frames |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt odolný voči postriekaniu |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






