- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- For DIN TS-35 Rail
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-004280 DIN TS-35 230 V 16 A LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-004280 DIN TS-35 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-004280 DIN TS-35 230 V 16 A LEGRANDSkladom15,42 EUR12,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clona; Šírka v moduloch 17.5 mm: 2.5 ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Lišta DIN TS-35 |
| Zostava: | montáž na konzole TH-35 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 2.5 |
| Rozmery: | 44.5 x 88 x 62.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





