- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50112 230 V 16 A LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50112 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50112 230 V 16 A LEGRANDSkladom39,55 EUR32,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Elektrický kábel: max. 3 x 2.5 mm² ; Káblové svorky: automatické pružinové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Index of Protection: IP44 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK08 ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Káblové svorky: | automatické pružinové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Index of Protection: | IP44 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | Ø 56 x 115 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






